Komple Taşımacılık

...

Komple Taşımacılık

2008 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında pek çok taşımacılık çözümü sunan Kartaş Lojistik olarak komple taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. Güvenli, hızlı ve ekonomik hizmetler sunarken müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelerde tutuyoruz.

Tüm Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine komple taşımacılık faaliyeti sunmaktayız. Yılların getirisi olan bilgi birikimi ve tecrübe ile sektörün en önde gelen firması olarak komple yük taşımacılık hizmeti için bizi tercih etmeli ve avantajlardan yararlanmalısınız. Komple taşımacılık, full track load yani FTL olarak da sıklıkla anılmaktadır. Kamyon, tır, konteyner gibi herhangi bir taşıma aracının, yük taşıma kapasitesini tam olarak hacim ve ağırlık olarak kaplayan yük olarak tanımlanabilen bu hizmet, bir yük taşıma aracını tamamen dolduracak yükünüz mevcutsa sizin için en mantıklı hizmet olacaktır.

Göndermek istediğiniz her yükü, gerekli şartların sağlanması sonucunda, teslimat noktasına güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Zamandan tasarruf: Hız konusunda birinciliği elinde tutan komple taşımacılık, taşıma hizmetleri içerisinde en hızlı olan hizmettir. Taşıma aracı farklı müşterilerle ve yüklerle paylaşılmadığı için yükleme için beklemeden veya farklı noktalarda durmadan yüklerinizi/ eşyalarınızı direkt olarak teslimat noktasına ulaştırmaktayız.

Uygun fiyat: En ekonomik taşımacılık modellerinden olan komple yük taşımacılık hizmetinden yararlanmak için yük taşıma aracını dolduracak kadar yükünüz olması yeterlidir.

Hesaplı, güvenli ve süratli sıfatlarının buluştuğu Kartaş Lojistik olarak, her taşımacılık hizmetinde sizlerleyiz. Yurt içi ve yurt dışına komple taşımacılık hizmeti başta olmak üzere pek çok taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Hasarsız ve sorunsuz teslimatı önemsediğimiz kadar zamanında teslimat da bizim için oldukça önemlidir. Böylece planlarınızın ertelenmesinin ya da işlerinizin aksamasının önüne geçmekteyiz.

Yükleriniz, taşıma aracına yüklendikten sonra hiç vakit kaybetmeden yola çıkarak yüklerinizin teslimatını en kısa sürede ve güvenli olarak gerçekleştiriyoruz. 7/24 online araç takip sistemi sayesinde aracı takip ederek güzergahı, durumu hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Uygun fiyat politikasına rağmen yüksek kalitede hizmetler sunarak her türlü taşımacılık faaliyetlerinizde yanınızda olmaktayız.

Kartaş Logistics & Transport

Sık Sorulan Sorular

Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.

Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.